1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Історія компанії Altest почалася в 1995 році. Основним напрямком діяльності в той час була торгівля алюмінієвими і ПВХ профілями. Після придбання багаторічного досвіду в даній галузі керівництво компанії вирішило почати власну екструзію ПВХ профілів.

Детальніше...

Фабрика компанії Altest спроектована і побудована в місті Бургас (Болгарія) німецькими та австрійськими інженерами з використанням найсучасніших матеріалів, під суворим контролем інституту фірми GREINER - GROUP. Весь робочий персонал пройшов курс навчання на заводах фірми GREINER EXTRUSIONTECHNIK. Лабораторія компанії Altest обладнана всіма необхідними приладами і інструментами для тестування якості профілів, які виготовляються з урахуванням європейських стандартів.

На початку 2005 року компанія успішно протестувала свої перші випущені профілі для вікон і дверей під маркою "KMG". Протягом багатьох років компанія успішно зарекомендувала себе як болгарському, так і на міжнародному ринках.

У 2010 році компанія Altest зробила ще один крок в своєму розвитку, і почала виробництво власних алюмінієвих систем для дверей і вікон, відомих на ринку під маркою Altest. На сьогоднішній день, компанія може похвалитися двома виробничими майданчиками, які повністю ліцензовані і працюють у відповідності з усіма європейськими стандартами і нормами.

Поряд з виробництвом алюмінієвих профілів, також запущена лінія полімерного фарбування квітів по RAL та лінія сублімації в структуру дерева. Таким чином, компанія "Altest" намагається запропонувати своїм клієнтам повну і комплексну послугу, з хорошими і прийнятними з точки зору виробництва конкурентоспроможні ціни. Девіз Altest є постійний розвиток і вдосконалення, прагнення до максимальної продуктивності і задоволення потреб замовників і кінцевих споживачів.ПП Люкс Інтер'єр є основним постачальником профільних систем Altest з 2010р. На сьогоднішній день наш асортимент представлений такими системами:


Система алюмінієвих профілів SMART-700 з термомостом 39мм

SMART-700 нове втілення сучасних досягнень у сфері теплих алюмінієвих профілів. Система розроблена для максимальної відповідності високим сучасним стандартам тепло та звуко-ізоляції, а також оптимальній вартості.

Більш досконала, технологічна, із застосуванням високоякісних армованих скловолокном термомостів від німецької компанії Technoform із ребрами жорсткості, що створюють додаткові камери, гарантує високий рівень міцності профілів системи та теплоізоляції.

Сьогоднішні тенденції на ринку України в умовах зростання тарифів на енергоносії призводять до підвищеного попиту на більш теплі системи алюмінієвих профілів для світлопрозорих конструкцій, які дозволять у довгостроковій перспективі заощадити вкладені кошти.

SMART-700 ідеально підходить для теплих віконних і дверних конструкцій, з високим рівнем міцності. Система відрізняється своїми чудовими експлуатаційними характеристиками, високими показниками теплоізоляції, водо- та повітронепроникності, технологічності та простотою в обробці. Профілі даної системи можна застосовувати як в склінні житлових будівель, так і офісних будівель.

Особливістю профілів системи SMART-700 є 3-х камерна конструкція з 4-х камерними термомостами шириною 39мм, в комплексі з центральним утеплювачем, що дають дуже великі показники опору теплопередачі віконної конструкції, а триконтурна система ущільнення забезпечує виняткову вітро- та водонепроникність.

Віконні профілі системи SMART-700 мають конструкцію фурнітурного паза в стандарті EURO V.01, що дозволяє застосовувати будь-яку (поворотну, поворотно-відкидну, відкидну) фурнітуру найкращих європейських брендів.

Дверні профілі системи SMART-700 мають гібридну конструкцію - це дозволяє частково застосувати фурнітурні елементи (замки, тяги) із стандарту EURO V.01 та забезпечити більш ефективне та надійне замикання.

Як заповнення в конструкціях системи можуть бути використані енергозберігаючі склопакети, сендвіч-панелі, а також будь-які інші матеріали завтовшки від 26 до 56мм.

Поверхні профілів захищаються від корозії за допомогою захисно-декоративного покриття та можуть бути пофарбовані у всьому діапазоні кольорів за системою RAL. Залежно від архітектурного завдання пофарбовані профілі додатково можуть бути покриті високоякісними плівками ламінації або пройти процес сублімації, для придбання ними ефекту структури дерева.

Основні переваги системи SMART-700:
 • Товщина стінки віконного профілю (рама/стулкування) – 1.6мм/1.8мм, товщина стінки дверного профілю (рама/стулкування) – 1.6мм/2.0мм.
 • Конструктивна глибина профілів для рам становить 70 мм, а для стулок 78 мм.
 • Високоякісний поліамідний термоміст Technoform, шириною 39мм для віконних профілів та 30мм для дверних!
 • 3-контурна система ущільнення (E.P.D.M) з багатокамерним центральним ущільнювачем.
 • Складання кутів конструкції проводиться за допомогою L-подібних литих стиків під запресування, що надає конструкції максимальну міцність.
 • Система має високу технологічність при обробці та складання.
 • Використання заповнення товщиною від 26 до 56мм.
 • Система має універсальний паз фурнітуру «європаз» V.1, що дозволяє використовувати фурнітуру від різних виробників.
 • Максимальна вага стулки – до 130 кг.
 • Можливість досягнення низького показника коефіцієнта теплопередачі на рівні Uf=0.9 - 1.45 W/m2K завдяки застосуванню у системі сучасних технічних рішень у галузі теплоізоляції.
 • У комплексі з мультифункціональним склопакетом (4cі – 16 Ar – 4 – 16 Ar – 4і) Uf = 1.1 W/m2K
 • Великий асортимент штапиків та додаткових профілів (від підсилювачів до лиштви).
 • Можливість застосування різних видів покриття.
 • Тісний зв'язок з іншими системами сімейства Altest.
 • Довгий термін експлуатації алюмінієвих вікон та дверей

Сучасні технології створення профільних систем для прогресивного будівництва лягли в основу проектування алюмінієвих вікон SMART-700. Ця продукція сертифікована та відповідає міжнародним стандартам якості, безпеки та екології.Скачать каталог (32.8Мб)