1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ПРО КОМПАНІЮ


Компанія "Люкс-Інтер'єр" заснована в 2003 році в м.Біла Церква Київської обл. Основною метою створення компанії є задоволення попиту ринку світлопрозорих конструкцій на якісні вироби з металопластикових та алюмінієвих профілів.

Сучасні методи управління якістю та правильно обрана стратегія розвитку дозволили компанії динамічно розвиватися, розширюючи сферу послуг, що надаються і відкриваючи нові напрямки діяльності.

З 2009р. ПП Люкс-Інтер'єр є основним імпортером алюмінієвих профілів торгової марки і аксесуарів ALTEST (Болгарія), та фурнітури STUBLINA (Сербія).

Ще одним з напрямків нашої компанії є послуги з ламінування (нанесення декоративної плівки) ПВХ і алюмінієвих профілів. В процесі ламінування ми використовуємо плівки торгової марки RENOLIT (Німеччина), відома у всьому світі завдяки своєму безкомпромісному якості, спільно з клейовими складами KLEIBERIT (Німеччина).

Широкий асортимент продукції - це далеко не все, що ми можемо запропонувати своїм клієнтам. Наша перевага в якісному сервісі, що включає кваліфіковані консультації, рекомендації фахівців, доставку товару в будь-який регіон, зручні способи оплати, гарантійне обслуговування і багато іншого, що зробить співпрацю з нами в швидке і приємне для Вас заняття.

Працьовитий і дружний колектив професіоналів з досвідом роботи у віконній галузі більше 10-ти років і власний виробничий цех дають споживачеві гарантію якості проведення всіх робіт.

Продукція поставляється нашою компанією підтверджена сертифікатами якості та відповідаємо всім європейським стандартам.

Ми будемо дуже раді бачити Вас своїм клієнтом!