1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Історія компанії Altest почалася в 1995 році. Основним напрямком діяльності в той час була торгівля алюмінієвими і ПВХ профілями. Після придбання багаторічного досвіду в даній галузі керівництво компанії вирішило почати власну екструзію ПВХ профілів.

Детальніше...

Фабрика компанії Altest спроектована і побудована в місті Бургас (Болгарія) німецькими та австрійськими інженерами з використанням найсучасніших матеріалів, під суворим контролем інституту фірми GREINER - GROUP. Весь робочий персонал пройшов курс навчання на заводах фірми GREINER EXTRUSIONTECHNIK. Лабораторія компанії Altest обладнана всіма необхідними приладами і інструментами для тестування якості профілів, які виготовляються з урахуванням європейських стандартів.

На початку 2005 року компанія успішно протестувала свої перші випущені профілі для вікон і дверей під маркою "KMG". Протягом багатьох років компанія успішно зарекомендувала себе як болгарському, так і на міжнародному ринках.

У 2010 році компанія Altest зробила ще один крок в своєму розвитку, і почала виробництво власних алюмінієвих систем для дверей і вікон, відомих на ринку під маркою Altest. На сьогоднішній день, компанія може похвалитися двома виробничими майданчиками, які повністю ліцензовані і працюють у відповідності з усіма європейськими стандартами і нормами.

Поряд з виробництвом алюмінієвих профілів, також запущена лінія полімерного фарбування квітів по RAL та лінія сублімації в структуру дерева. Таким чином, компанія "Altest" намагається запропонувати своїм клієнтам повну і комплексну послугу, з хорошими і прийнятними з точки зору виробництва конкурентоспроможні ціни. Девіз Altest є постійний розвиток і вдосконалення, прагнення до максимальної продуктивності і задоволення потреб замовників і кінцевих споживачів.ПП Люкс Інтер'єр є основним постачальником профільних систем Altest з 2010р. На сьогоднішній день наш асортимент представлений такими системами:


Новинка заводу ALTEST-система алюмінієвих профілів ENERGY-790. Розроблена на базі профілів системи COMFORT-690, серія ENERGY-790, призначена для вирішення архітектурно-технічних завдань, що враховують підвищені вимоги до теплових, експлуатаційних та деформаційних характеристик конструкцій.

Відмінна риса системи – це її теплоізоляційні характеристики! Грамотно розроблений дизайн та геометрія профілів системи ENERGY-790 дозволяють реалізовувати великий спектр конструкційних рішень - зовнішні двері, вікна, балкони, посилені вхідні групи, вітрини та вітражі.

Ефективна економія насамперед!

Останні тенденції ринку світло-прозорих конструкцій, що ведуть до максимально ефективної економії матеріалу, мінімум використання складських приміщень, тимчасових витрат на обробку профілів знайшли своє втілення в системі “ENERGY-790”.

Як і в інших профільних системах ALTEST, геометрія профілів розроблена таким чином, що аксесуари, профілі штапиків, стиків і адаптерів повністю сумісні. Це дозволяє економити на матеріалі під час проектування конструкцій різних габаритів та дизайнерських вимог.

Система ENERGY-790 має базовий розмір 79мм для рами.

Як заповнення в конструкціях системи “ENERGY-790” можуть бути використані енергозберігаючі склопакети, сендвіч-панелі, а також будь-які інші площинні матеріали завтовшки від 34 до 64мм.

Складання кутових з'єднань конструкції профілів здійснюється за допомогою заставних вставок (сухарів), нарізаних необхідною шириною з алюмінієвого хлиста, вставлених у внутрішню камеру профілю, фіксація яких проводиться кутовообжимним інструментом. На заставні стики, перед запресовуванням, обов'язково наноситься одно-або двокомпонентний клей для алюмінію. Застосування цього виду клею гарантує герметичність та додаткову жорсткість з'єднань.

Кріплення імпоста виконується на заставних куточках з високолегованої сталі, додатково захищеної (щоб уникнути електрохімічної корозії) і фіксуються за допомогою шурупів. Даний вид кріплення спрощує та прискорює процес складання, дозволяючи при цьому зберегти точність та статичну стійкість елементів конструкції.

Ще однією відмінною особливістю системи “ENERGY-790” у порівнянні з аналогами, є відсутність складних операцій запресовування (обидва профілі віконної стулки знаходяться в одній площині!) та фрезерування профілів при складанні конструкцій, що значно знижує трудомісткість.

Система фурнітурного паза "ENERGY-790" враховує сучасні тенденції з використанням універсального "європазу", що дозволяє використовувати механізми замикання провідних європейських фірм-виробників віконної фурнітури ("STUBLINA", "FAPIM", "ROTO", "SAVIO", ”GIESSE” та ін.)

Профілі системи виготовляються зі сплаву алюмінію за DIN 1725 T1 (EN 573-3) - AIMgSiO0,5 F22. 6063-Т1

Основними технічними та механічними характеристиками даного сплаву є:

 • Модуль пружності: 70 000 Нмм -2
 • Коефіцієнт лінійного розширення: α = 2,34 10-6 К-1
 • Межа міцності при розтягуванні: Кт = 215 Нмм -2
 • Відносна щільність: Y = 2,7 gr.cm -3

Поверхні профілів захищаються від корозії за допомогою захисно-декоративного покриття та можуть бути пофарбовані в усьому діапазоні кольорів за системою RAL. Залежно від дизайнерського завдання пофарбовані профілі додатково можуть бути покриті високоякісними плівками ламінації або пройти процес сублімації, для придбання ними ефекту структури дерева.

Основні переваги системи ENERGY-790:
 • Товщина стінки віконного профілю (рама/стулка) – 1.6мм/1.8мм, товщина стінки дверного профілю (рама/стулка) – 1.6мм/2.0мм.
 • Складання кутів конструкції здійснюється за допомогою L-подібних литих стиків під запресування, що надає конструкції максимальну міцність.
 • Всі комплектуючі та аксесуари повністю сумісні із системою “COMFORT-690”.
 • У конструкціях системи “ENERGY-790” можна використовувати одне і двокамерні склопакети товщиною від 34 до 64мм.
 • Досягнення низького показника коефіцієнта теплопередачі на рівні Uf=1.1 - 1.45 W/m2K завдяки застосуванню в системі сучасних технічних рішень в області теплоізоляції.
 • У комплексі з мультифункціональним склопакетом (4cі – 16 Ar – 4 – 16 Ar – 4і) Uf = 1.22 W/m2K
 • Система має універсальний паз фурнітури «європаз», що дозволяє використовувати фурнітуру різних виробників.
 • Монтажна глибина профілів – 79мм.
 • Великий асортимент штапиків та додаткових профілів (від підсилювачів до готівки)


  Скачать каталог (38.6Мб)