1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Історія компанії Altest почалася в 1995 році. Основним напрямком діяльності в той час була торгівля алюмінієвими і ПВХ профілями. Після придбання багаторічного досвіду в даній галузі керівництво компанії вирішило почати власну екструзію ПВХ профілів.

Детальніше...

Фабрика компанії Altest спроектована і побудована в місті Бургас (Болгарія) німецькими та австрійськими інженерами з використанням найсучасніших матеріалів, під суворим контролем інституту фірми GREINER - GROUP. Весь робочий персонал пройшов курс навчання на заводах фірми GREINER EXTRUSIONTECHNIK. Лабораторія компанії Altest обладнана всіма необхідними приладами і інструментами для тестування якості профілів, які виготовляються з урахуванням європейських стандартів.

На початку 2005 року компанія успішно протестувала свої перші випущені профілі для вікон і дверей під маркою "KMG". Протягом багатьох років компанія успішно зарекомендувала себе як болгарському, так і на міжнародному ринках.

У 2010 році компанія Altest зробила ще один крок в своєму розвитку, і почала виробництво власних алюмінієвих систем для дверей і вікон, відомих на ринку під маркою Altest. На сьогоднішній день, компанія може похвалитися двома виробничими майданчиками, які повністю ліцензовані і працюють у відповідності з усіма європейськими стандартами і нормами.

Поряд з виробництвом алюмінієвих профілів, також запущена лінія полімерного фарбування квітів по RAL та лінія сублімації в структуру дерева. Таким чином, компанія "Altest" намагається запропонувати своїм клієнтам повну і комплексну послугу, з хорошими і прийнятними з точки зору виробництва конкурентоспроможні ціни. Девіз Altest є постійний розвиток і вдосконалення, прагнення до максимальної продуктивності і задоволення потреб замовників і кінцевих споживачів.ПП Люкс Інтер'єр є основним постачальником профільних систем Altest з 2010р. На сьогоднішній день наш асортимент представлений такими системами:


Система з термомостом COMFORT-690

Нова алюмінієва профільна система COMFORT-690, розроблена провідними інженерами з урахуванням найновіших напрацювань у галузі геометрії профілів, відповідно до європейських стандартів. Любителі суворого дизайну вікон оцінять класичний дизайн профілів системи, який має прямокутну форму, а невелике заокруглення фальця надає йому елегантності.

COMFORT-690 - це універсальна віконно-дверна система, основу якої складають комбіновані профілі, що складаються з двох алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою термовставкою з армованого скловолокном поліаміду шириною 24мм.

Профілі даної системи виготовляються з термомостом -Technoform BAUTEC. Висока якість термомоста від компанії зі світовим ім'ям дозволяє гарантувати багаторазову термообробку профілю, не боячись втратити при цьому щільність з'єднання термовставки з алюмінієм. Оскільки геометрію системи COMFORT-690 впроваджено посадковий паз, рекомендований компанією Technoform.

Профілі системи призначені для виготовлення різних типів конструкцій, до яких пред'являються підвищені вимоги щодо тепло та звукоізоляції, завдяки грамотно розробленій 3-х контурній системі ущільнювачів, а також можливістю застосування різних видів заповнення.

Конструкції, створені системою профілів, використовуються в основному для зовнішніх забудов - двері, вікна, балкони, вхідні групи, вітрини та багато іншого, що можна виготовити із системи профілів “COMFORT-690”.

Кутове з'єднання профілів збирається за допомогою заставних вставок, нарізаних з алюмінієвого профілю, фіксація яких проводиться кутообжимним інструментом, або запресувальним верстатом. На заставні стики, перед запресовуванням, обов'язково наноситься одно-або двокомпонентний клей для алюмінію. Застосування клею гарантує герметичність та додаткову жорсткість з'єднань.

В якості заповнення в конструкціях системи COMFORT-690 можуть бути використані склопакети або сендвіч-панелі товщиною від 24 до 54мм. Заповнення встановлюється на спеціальні полімерні підкладки і фіксуються в конструкції профілями-штапиками, вибір штапика залежить від товщини заповнення, що встановлюється. Кінцева фіксація та додаткова герметизація заповнення здійснюється за допомогою «клиноподібних» ущільнювальних профілів.

У COMFORT-690 враховані сучасні тенденції до уніфікації систем з використанням «європазу», що дозволяє використовувати механізми замикання провідних європейських фірм-виробників віконної фурнітури (STUBLINA, FAPIM, ROTO, SAVIO, GIESSE, LAVVAL та ін.). >

Профілі системи виготовляються з алюмінієвого сплаву за DIN 1725 T1 (EN 573-3) - AIMgSiO0 , 5 F22 .

Поверхні профілів захищаються від корозії за допомогою захисно-декоративного покриття та можуть бути пофарбовані у всьому діапазоні кольорів RAL.

Основні переваги системи COMFORT-690:

 • Товщина стінки віконного профілю (рама/стулка) - 1,6 мм/1,8 мм, товщина стінки дверного профілю (рама/стулка) - 1,6 мм/2,0 мм - це дозволяє виготовляти конструкції великих розмірів.
 • Складання кутів конструкції здійснюється за допомогою L-подібних литих стиків під запресування, що надає конструкції максимальну міцність.
 • Наявність термомосту шириною 24 мм дозволяє використовувати конструкції у тих приміщеннях, де пред'являються підвищені вимоги до теплоізоляції. Коефіцієнт теплопровідності профіля 2,8W/м2К.
 • У комплексі з мультифункціональним склопакетом (4cі – 16 Ar – 4 – 16 Ar – 4і) Uf = 1.46 W/m2K
 • У конструкціях системи “COMFORT-690” можна використовувати одне і двокамерні склопакети товщиною від 24 до 54мм.
 • Система має "європаз" - що дозволяє використовувати фурнітуру різних виробників.
 • Система COMFORT-690 має базовий розмір 69 мм для рами та 77 мм для стулки.
 • Система має високу технологічність при обробці та складання, що робить її найбільш конкурентно здатною.
 • Нова система COMFORT-690 забезпечить вашим клієнтам абсолютний захист від холоду та шуму, створюючи ідеально комфортні умови всередині приміщення, а вам нових клієнтів.Скачать каталог (63Мб)