1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Історія компанії Altest почалася в 1995 році. Основним напрямком діяльності в той час була торгівля алюмінієвими і ПВХ профілями. Після придбання багаторічного досвіду в даній галузі керівництво компанії вирішило почати власну екструзію ПВХ профілів.

Детальніше...

Фабрика компанії Altest спроектована і побудована в місті Бургас (Болгарія) німецькими та австрійськими інженерами з використанням найсучасніших матеріалів, під суворим контролем інституту фірми GREINER - GROUP. Весь робочий персонал пройшов курс навчання на заводах фірми GREINER EXTRUSIONTECHNIK. Лабораторія компанії Altest обладнана всіма необхідними приладами і інструментами для тестування якості профілів, які виготовляються з урахуванням європейських стандартів.

На початку 2005 року компанія успішно протестувала свої перші випущені профілі для вікон і дверей під маркою "KMG". Протягом багатьох років компанія успішно зарекомендувала себе як болгарському, так і на міжнародному ринках.

У 2010 році компанія Altest зробила ще один крок в своєму розвитку, і почала виробництво власних алюмінієвих систем для дверей і вікон, відомих на ринку під маркою Altest. На сьогоднішній день, компанія може похвалитися двома виробничими майданчиками, які повністю ліцензовані і працюють у відповідності з усіма європейськими стандартами і нормами.

Поряд з виробництвом алюмінієвих профілів, також запущена лінія полімерного фарбування квітів по RAL та лінія сублімації в структуру дерева. Таким чином, компанія "Altest" намагається запропонувати своїм клієнтам повну і комплексну послугу, з хорошими і прийнятними з точки зору виробництва конкурентоспроможні ціни. Девіз Altest є постійний розвиток і вдосконалення, прагнення до максимальної продуктивності і задоволення потреб замовників і кінцевих споживачів.ПП Люкс Інтер'єр є основним постачальником профільних систем Altest з 2010р. На сьогоднішній день наш асортимент представлений такими системами:


  Алюмінієва розсувна система (без терморозриву) PS-50
 

Це один із останніх продуктів, розроблених та виготовлених нами. П'ятирейкова розсувна система Altest PS50 призначена додати розкіш та затишок вашого приміщення. Її мета – закрити приміщення у торгових центрах, кафе, ресторанах, на терасах та барбекю. Система розроблена відповідно до останніх стандартів і була покращена, щоб бути бездоганною в експлуатації та інтер'єрі.

Додатковий етап гарту профілю ще більше покращує його характеристики міцності, а новітня фарбувальна лінія дозволяє наносити максимально міцне еластичне покриття з високим ступенем адгезії, доводячи вироби до досконалості.

Грамотно продумана геометрія профілю дозволяє запропонувати якість європейського профілю за дуже конкурентною ціною.

Основні переваги системи:
 • Широка номенклатура профілів системи.
 • Система має дуже низький граничний профіль, висота якого складає всього 8 мм. Це дозволяє легко проходити зсередини на вулицю для інвалідних та дитячих візків.
 • Проміжні вертикальні профілі мають ширину лише 18 мм і дозволяють мати безперервний огляд зовні. І головна перевага системи в тому, що глибина стулки становить лише 20 мм, що дозволяє реалізувати до 10 мм. розсувних панелей при монтажній глибині лише 140мм.
 • Максимальна глибина скління: 10мм.
 • Максимальна вага з подвійними колесами: 80кг.
 • Максимальна висота з подвійними колесами: 2800мм.
 • Максимальна ширина з подвійними колесами: 1000мм.
 • Заповнюючі панелі можуть бути скляними, полікарбонат чи інші матеріали.
 • Система дуже технологічна, що помітно позначається на часі збирання конструкцій.

"PS 50" - це універсальна система, що дозволяє виготовляти як прості 2-х стулчасті конструкції, так і складні  — до 10-ти розсувних стулок.


Профілі серії PS 50 підходять для всіх типів будівель та приміщень.
Скачать каталог (28.47Мб)